TEAM

Vill du veta mer om våra kurser eller oss som utbildningsbolag? Kom upp till oss på en kaffe med och lär känna människorna bakom.

Richard Gustafsson

Verkställande Direktör

+46 768 55 48 36
richard.gustafsson@forzaofsweden.se

`Our deepest fear is not that we are inadequate. Our deepest fear is that we are powerful beyond measure.´

Anna Larsson

Utvecklare

+46 737 559 118
anna.larsson@forzaofsweden.se

`We must let go of the life we have planned, so as to accept the one that is waiting for you.´

Saleem Abo Harash

Kursledare

+46 760 57 46 17
saleem.aboharash@forzaofsweden.se

`Tillsammans är vi starka´

Hanna Svensson

Projektledare

+46 768 55 48 39
hanna.svensson@forzaofsweden.se

`Society grows great when old men plant trees whose shade they know they shall never sit in.´

Blerim Salihi

Projektledare

+46 704 59 11 01
blerim.salihi@forzaofsweden.se

`Samarbeta! En ensam hand kan inte applådera!´

Nicolina Richardson

Konceptansvarig

+46 73-320 92 32
nicolina.richardson@forzaofsweden.se

`The best way to predict the future is to create it´

Anna Pustovoyt

Säljare

+46 709 23 09 89
anna.pustovoyt@forzaofsweden.se

`She believed she could so she did´

Marwa Dorbil

Kursledare

+46 72-037 65 32
marwa.dorbil@forzaofsweden.se

`Vågar man inte chansa så kommer man heller inte att vinna´

Johanna Sellert

Projektledare

+46 73-393 18 98
johanna.sellert@forzaofsweden.se

Annsofie Isaksson

Ekonomi & Administration

+46 42 20 88 98
annsofie.isaksson@forzaofsweden.se

`nyckeln till din framgång är dina tankar´

Vill du bli kontaktad?

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Huvudkontor

Drottninggatan 13
Våning 3
252 21 Helsingborg

Faktureringsadress

C/O INEA AB
Kullagatan 8
252 20 Helsingborg