Teamet

Kontakt

Kontakt

Forza Funding

Anna Larsson
+46 737 559 118
anna.larsson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Projektledare inriktning integration

Blerim Salihi
+46 704 59 11 01
blerim.salihi@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Affärsutvecklare

Biljana Savic Lundell
+46 700 33 10 34
biljana.savic@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Projektledare inriktning Entreprenörskap

Sara Johansson
+46 737 66 90 40
sara.johansson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Projektledare inriktning Entreprenörskap

Tor Hansson
+46 736 33 55 36
tor.hansson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Verksamhetsledare

Richard Gustafsson
+46 768 55 48 36
richard.gustafsson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Mammaledig

Nicolina Richardson
nicolina.richardson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Mammaledig

Hanna Svensson
+46 768 55 48 39
hanna.svensson@forzaofsweden.se

Vi skapar möjligheter av utmaningar. Vad kan vi hjälpa dig med?

Forza of Sweden. Org.nummer: 802466-0048 Kontor: Drottningatan 29, Helsingborg