Teamet

Creating platforms for a better tomorrow

Har ni hört talas om Teal? Att arbeta utifrån en evolutionär världsbild? Att se på en organisation som en levande organism? Det öppnar upp möjlighet på möjlighet för oss att nå nya höjder!

Hur ser vi på världen utifrån ett Teal-perspektiv? Världen är en plats där vi kan sträva efter att nå våra sanna jag. En plats där vi kan utveckla vår unika potential. En plats där vi inte låter våra ego stå i vägen. Det gör att misstag inte blir något att skämmas över eller något vi behöver förtränga, utan bara något att lära sig av och växa av. När vi bejakar Teal-perspektiv som individer kräver det att vi förändrar sättet att driva organisationer för att nå maximal framgång!   

Forza HQ

Kontakt

Kontakt

Marknadsansvarig

Nicolina Richardson
+46 733 20 92 32
nicolina.richardson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Mammaledig

Hanna Svensson
+46 768 55 48 39
hanna.svensson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Verkställare. Gamla tidens titel: VD

Richard Gustafsson
+46 768 55 48 36
richard.gustafsson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Intern kommunikation & kontorsgeneral

Blerim Salihi
+46 704 59 11 01
blerim.salihi@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Forza Funding

Anna Larsson
+46 737 559 118
anna.larsson@forzaofsweden.se

Forza Academy

Kontakt

Kontakt

Affärsutvecklare

Biljana Savic Lundell
+46 700 33 10 34
biljana.savic@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Verksamhetsledare Forza Academy

Nicolina Richardson
+46 733 20 92 32
nicolina.richardson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Projektledare Entreprenör Skåne

Sara Johansson
+46 737 66 90 40
sara.johansson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Kursutbildare

Tor Hansson
+46 736 33 55 36
tor.hansson@forzaofsweden.se

Forza Integration

Kontakt

Kontakt

Projektledare Välkommen in och ta plats

Blerim Salihi
+46 704 59 11 01
blerim.salihi@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Styrgrupp

Richard Gustafsson
+46 768 55 48 36
richard.gustafsson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Kursledare

Tor Hansson
+46 736 33 55 36
tor.hansson@forzaofsweden.se

Kontakt

Kontakt

Projektsupport

Saleem Izat

Kontakt

Kontakt

Projektsupport

Imad Salem